Vyhladávanie

Najnovšie Ponuky

Tu nájdete najnovšie ponuky z Rakúska. Ak Vás niektorý produkt alebo spoločnosť zaujali neváhajte nás kontaktovať.


FARMDOK

FARMDOK je dolnorakúsky poľnohospodársky startup, ktorý vám prináša inovatívne riešenia na zjednodušenie plánovania a zaznamenávania poľnohospodárskych prác.

WEINGUT SEPP MOSER

 tradičná výroba vína od roku 1848 v kvalite Demeter.

SCHOBER GMBH

tradičná kvalitná výroba mäsa a udenín z plemena Blondvieh a Turopolje v BIO kvalite.

Čo si dnes  dáte? T-Bone-Steak, hovedzie z plemena Blondvieh, bravčový rezeň, panenku z plemena Turopolje alebo úžasnú šunku Babenberger? Všetky tieto špeciality a mnohé dalšie pre vás vyrába manufaktúra  „Bio Schober“.

Tu BIO nieje len slovo. Prírodný chov zvierat v blízkom okolí, šetrná porážka, kvalitné spracovanie – všetko sa deje v súlade s prírodou.

V rodinnej manufakture prebieha výroba tradičným spôsobom za tepla : Hot-Boning.  Mäso je kompletne spracované behom paŕ hodín. Tím je docielená čistá chuť a úspory nežiadúcich prídavných látok. Okrem vody a soli sú tak k výrobe používáne len korenie a bylinky v BIO kvalite.   .

Kvalitné udenárske produkty klobásy,  šunka a špek se predávajú pod značkou „Babenberger“ a sú vákuovo balené.


online fair organic food austria wieselburg

Navštívte snami veľtrh "BIO ÖSTERREICH" 2017

Výstava "BIO ÖSTERREICH" 2017 je platformou nie len pre Rakúskych BIO výrobcov a obchodníkov. Tento veľtrh je zameraný ako na spotrebiteľov, tak aj na odborných návštevníkov (veľkoobchody, gastronómia, obchody s potravinami, výrobcovia, atď.). Jedná sa o veľtrh so zameraním na "domáci" Rakúsky trh, ale veľký záujem prejavujú aj spoločnosti z okolitých krajín. V minulom roku na veľtrhu prezentovalo viac ako 185 vystavovateľov a navštívilo ho viac ako 6.500 návštevníkov.

Nenechajte si újsť tento veľtrh, ktorý sa uskutoční v dňoch 5 -6.11. vo Wieselburgu - Rakúsko (200km od Bratislavy). 

V prípade záujmu Vám radi dohodneme stertnutia s vystavovateľmi z Dolného Rakúska, prípadne Vám radi budeme asisitovať pri stretnutí počas výstavy.

Ďalšie infromácie nájdete aj priamo na stránkach veľtrhu: BIO ÖSTERREICH 2017

kontakt: office.bratislava@ecoplus.at

online fair organic food austria wieselburg

NOURIVIT

NOURIVIT je prostriedok na podporu rastu rastlín s mnohými výhodami: intenzivuje fotosyntézu, prispieva k posilneniu a vitalizácii rastlín, vyššiemu obsahu cukru v ovocí, vyššej odolnosti rastlín proti cudzopasným hubám, predĺženiu doby uskladnenia plodín, kratšej vegetačnej perióde a tým k vyšším výnosom a nižšej spotrebe vody. Tento produkt je vhodný aj pre použitie v ekologickom poľnohospodárstve a je lacnejší ako bežné hnojivá. viac informácii tu : http://www.nourivit.com/ .


THERMOKON

Thermokon má viac ako 25 rokov skúseností na trhu a velké technologické know-how. Hlavné kompetencie spočívajú v technológiach a senzoroch pre vykurovacie systémy. Thermokon exportuje úspešne svoje produkty do viac ako 80 krajín sveta a medzi refernciami tejto spoločnosti nájdete aj stavby ako Biely dom vo Washingtone, alebo letisko v Mníchove, filharmóniu v Paríži a mnoho iných. 

 

 


Vocier
Vocier

VOCIER - revolučná batožina pre gentlemanov

Spoločnosť Vocier vyvynula revolučnú cestovnú tašku a doplnky pre každého gentlemana.

Výrobky Vocier spĺňajú nasledovné kritéria:   

  • ponechajú Váš oblek pri cestovaní bez vrások
  • jednoduché, ale pevné a praktické riešeniecestovnej tašky
  • produkty sú prispôsobené ako batožina do kabíny lietadla

Playmingo

Playmingo - tvorivá hračka rozvíjajúca fantáziu

Deti milujú MINGO, je to vlastne 14 hračiek v jednej. Veľká variabilita skladačky umožnujúca postaviť nie len autíčko, skateboard, stolík ale omnoho viac...Pojazdná skladačka Playmingo je vhodná pre deti od 3 rokov.
Viac informaci nájdete priamo na stránke výrobcu: Playmingo

Playmingo

Máte otázky?    

Alexander Leontiev
ecoplus International Slowakei
Fráňa Krála 35
SK-811 06 Bratislava