Vyhladávanie

Weizenfrei Produktions GmbH

Bezpšeničné, bezlaktózové a bezlepkové pečivo, pre spotrebiteľa, ktorý neznáša laktózu (celiakov) alebo dávajú prednosť bezlepkovému stravovaniu.

„Stravujte sa bez lepku“

Hľadáte bezpšeničné a bezlepkové pečivo alebo chlieb?  

Tí, ktorý sa chcú stravovať zdravo, celiaci a všetci, ktorý chcú niečo urobiť pre svoje zdravie sú u dolnorakúskej pekárne „Weizenfrei“ na správnej adrese.„Weizenfrei“ vyrába skvelý chleba aj pečivo zo 100% bezlepkových a bezpšeničných prísad.

Moderné odrody pšenice, špaldy a žita nemajú s pôvodnými druhmi obilia mnoho spoločného a obsahujú mnohonásobne väčšie množstvo lepku.
„Weizenfrei“ pracuje len so surovinami, ktoré prirodzene žiadny lepok neobsahujú, ako je napríklad múka z pohánky, ovosu, celozrnnej ryže, quinoy či kukurice, ďalej používajú zemiakový a tapiokový škrob, ovsené vločky, pohánkové vločky, jadierka a semienka.

Výrobky firmy „Weizenfrei“ sú certifikované podľa IFS (International Food Standard) a všetky suroviny a výrobky sú pravidelne kontrolované potravinárskou laboratóriou. Výrobky „Weizenfrei“ sú teda zaručené čisté a bezpečné.

Sortiment:

  • Chlieb (z bezlepkového kvásku): pohánkový chleba, ovsený chleba, slnečnicový chleba, dedinský chleba, viaczrnný chleba, Pane Rustico, ručne robené bagety
  • Pečivo (z bezlepkového kvásku): kornšpic, pohánkový rožok, sézamové rožky, syrové rožky, slnečnicové žemlehamburgrové žemle, ovsené žemle a ďalšie
  • Croissanty a pečivo z lístkového cesta*: s rôznymi plnkami (napr. čokoláda, vanilka)
  • Muffiny & Koláče: Muffiny (dvojitá čokoláda, čučoriedka, jablko-škorica), piškótové rolády, čokoládové rezy
  • Convenience & suchý sortiment: marhuľové alebo tvarohové palacinky, cisársky trhanec, jahodové alebo marhuľové knedličkykrutóny, žemľové kocky, vianočné pečivo
    *najlepšie lístkové cesto bez pšenice, lepku a laktózy v Európe

Spôsob predaja:

  • Hlbokozmrazené / Hlbokozmrazené v sáčkoch: celý hlbokozmrazený „Weizenfrei“-Sortiment je balený v špeciálnych sáčkoch, je možné zakúpiť balenie rôznej veľkosti.
  • Bake off /Fólia na pečenie: chleba a pečivo sú hlbokozmrazené a balené v špeciálnej zapekacej fólii, ktorá spoľahlivo ochráni jednotlivé porcie pred kontamináciou pri zapekaní.

Máte otázky?    

Alexander Leontiev
ecoplus International Slowakei
Fráňa Krála 35
SK-811 06 Bratislava