Vyhladávanie

Styx Naturcosmetic GmbH

Firma Styx Naturcosmetic GmbH vznikla už v roku 1915, keď starý otec dnešného majitela začal experimentovať s kozmetickými receptúrami. Dnešný majiteľ pan Wolfgang Stix prevzal rodinnú firmu v roku 1984 a postupne sa mu podarilo presadiť aj v zahraničí.

Wolfgang Stix a jeho 53 spolupracovníkov sa špecializuje na výrobu přírodných produktov pre starostlivosť o telo a kozmetiku.

V sortimente má firma 450 nejrôznejších výrobkov pre konečných spotrebiteľov a viac ako 300 produktov pre profesionálnu starostlivosť v kozmetika a wellness. Asi 70% z týchto výrobkov dnes firma STYX vyváža do zahraničia.

Dnes je STYX NATURCOSMETIC GMBH zastúpená už v 40 krajinách, veľmi silná je firma na azijskom trhu (Južná Kórea, Taiwan, Čína) ale aj v Rusku. V Rakúsku sa prodávajú produkty STYX v špecializovanývh obchodoch, lékárnách, drogeriách, vlastných predajniach a v obchodnej sieti Taste & Beauty.

Celkový obrat firmy dosiahol v roku 2010 viac ako 26 miliónov EUR, v roku 2009 zaznamenala firma nárast obratu o 30% a zaradila sa tak mezi nejůspěšnějšie spoločnosti v krajine.

produkty

Produkty prírodnej kozmetiky

Éterické oleje, ružové a bylinkové produkty, Alpin Derm, masážné oleje, glycerinové mýdla, aromaterapie, kúpele, rašelinnová kozmetika, šampóny s henou, CHIN MIN balzám, zemiakový balzám na ruky, masážný krém z kozieho masla, Sheabutter, Aroma Derm (Profi).

Dalšie podrobnosti nájdete na našich webových stránkách www.styx.at

 

 

Máte otázky?    

Alexander Leontiev
ecoplus International Slowakei
Fráňa Krála 35
SK-811 06 Bratislava