Vyhladávanie

SPÖRK ANTRIEBSSYSTEME GMBH

Už viac ako 25 rokov je firma SPÖRK Antriebssysteme pojmem v oblasti systémových komponentov a komplexných riešení v pohone, riadení a automatizácii riadenia.

 

Hlavne v posledných rokoch sa SPÖRK Antriebssysteme vo svojej fabrike v Bad Vöslau menej sústredí na obchod so systémovými komponenzami a stále viac sa zameriava na komplexné riešenia, projektovanie, poradenstvo a engineering.

Či už sa jedná o rozšířenie výrobného zariadenia, automatizáciu výrobného procesu, modernizáciu strojov či realizáciu špecifického automatizačného projektu – Spörk je kompetentným a profesionálnym partnerom, ktorý prichádza s komplexnou ponukou.

Jeho portfólio produktov a služieb je velmi široké, počínajúc pohonnými systémamy na najvyššej technologickej úrovni, cez ponuku mechanických a elektronických hnacích komponentov, engineering a optimalizáciu procesov, až po výrobu spínacích skriní, servis a údržbu, organizáciu revizného personálu, menšie prestavby či opravy zariadení.

Podrobné informace o firme a výrobnom programe nájdete na www.spoerk.at.

produkty

spínacie skrine (podla projektu, výroba na objednávku), údržba a opravy, zber podnikových a strojových dat, revitalizácia výrobných strojov a zariadení, mechanické pohonné komponenty, elektronické pohonné komponenty, odborný personál

 

 

Máte otázky?    

Alexander Leontiev
ecoplus International Slowakei
Fráňa Krála 35
SK-811 06 Bratislava