Vyhladávanie

Petwalk Solutions GmbH & Co KG

petWALK - pohodlie pre zviera a úspora energie pre Váš dom
Táto inovatívna spoločnost z Dolnéhorakúska ukončí starosti s prievanom a tepelnými stratami z dvierok pre psov a mačky.

Ako prístupový kľúč slúži už existujúci - zvieraťu implantovaný RFID čip, alebo malý prívesok na obojku. Použitie dvierok je tiež možné aj pomocou zabudovaného senzoru pohybu. Inteligentný petWALK systém poskytuje človeku a zvieratám maximálnu voľnosť a pohodlie. Otvorí a zavrie dvierka za stanovených podmienok a to automaticky a bez potrbného ďalšieho kontaktu. Dvierka petWALK možno inštalovať veľmi ľahko, a to vďaka patentovanej konštrukcii dverí a izolačných skiel. Okrem technickej jednoduchosti pri montáži sa dvierka petWALK dajú prispôsobiť interiéru použiťím ozdboných líšt podľa individuálneho výberu.

produkty

Dvierka petWALK spájajú vlastnoti vynikajúcej tesnosti, tepelnej izolácie, vysokej ochrany proti votrelcom s automatickým a bezkontaktným systémom kontroly vstupu vašich domácich miláčikov. S týmto produktom stojí spoločnosť petWALK v popredí svetového vývoja, pokiaľ ide o kvalitu a prevedenie dvierok pre domáce zvieratá.

 

 

Máte otázky?    

Alexander Leontiev
ecoplus International Slowakei
Fráňa Krála 35
SK-811 06 Bratislava