Vyhladávanie

INAUT Automation GmbH

Expert Automatizácia pre zber dát a riadenie v oblasti environmentálnych technológií a priemyselných závodov.

Ako expert na automatizáciu je INAUT kompetentným partnerom pre získavanie a kontrolu dát v oblasti ekologických technologií a priemyselnej výroby.

Mimo automatizácie sa INAUT zaoberá aj meriacou technikou. INAUT môže ponúknuť dlhodobé skúsenosti, vysokú odbornosť a hlavne nezávislosť na velkých výrobcoch. To mu umnožňuje vytvárať pre zákazníkov optimálne riešenia na mieru. Meracie prístroje pre mobilné použitie, bez možnosti pripojenia na elektriku sú tiež súčasťou firemného portfólia. Poradenstvo, plánovanie, rozpočtovanie inštalácií a servis - INAUT je vaším partnerom pre automatizáciu.

produkty

 • invilution
  Zariadenie invilutıon ponúka plnú kontrolu nad činnosťou a datámi produkovanými výrobnými zariadeniami a zaručuje vysokú mieru jeho využitia vďaka optimalizáci riadiacich konceptov a premysleného systému hlásení.
 • cloud automation
  Riadenie prebieha zo vzdialenej centrály pomocou pripojenia cez internet alebo mobilných prístrojov. Toto riešenie je vytvárané na mieru.
 • wasserstand.info
  Spolahlivé systémy včasného varovania pre územia ohrozené záplavami.
 • Telemetrie / mydatanet
  Početnosť funkcií umožňuje univerzálne použitie tohoto systému. Zmeria kdekoľvek a čokoľvek aj bez prívodu el. prúdu..
 • Raven-Eye
  RAVEN-EYE® je nový bezkontaktný radarový prietokomer. Kombinuje v sebe bezkontaktnú špičkovú meraciu techniku s jednoduchou integráciou do existujúcich zariadení a dialkovo ovládaných systémov. Mimoriadny výkon za priaznivú cenu.

 

 

Máte otázky?    

Alexander Leontiev
ecoplus International Slowakei
Fráňa Krála 35
SK-811 06 Bratislava