Vyhladávanie

Haubis GmbH

Poskytovanie obchodu s potravinami, gastronómia a hotelový biznis s predvarenými kusmi mrazeného cesta, polopriepraveným chlebom a pečivom, cukrovinkami, pizzou a občerstvením

Chlieb a pečivo, ktoré chuí ako kedysi.

Haubis pripravuje z múky, vody, kvasiniek, zŕn, semien a soľi prvotriedny chlieb a pečivo aj pre gastronómiu. Medzinárodná spoločnosť s viac ako 800 zamestnancami nenecáva nič na náhodu a vyába bez akýchkoľvek chemických prísad, farbív a konzervačných látok - čo zostáva, je naozaj dobrý chlieb, vyrobený zo 100% jemnej rakúskej múky a miestnych surovín s vysokým podiel organicých suroín.

Produkty Haubis sú certifikované podľa normy IFS Food Standard a nesú značku AMA Biosiegel a EU Bio-Logo (AT-BIO-902).

Vďaka Haubs sa môže stať každý majsterpekárom. Každý deň, spoločnosť dodáva viac ako 5500 zákazníkom v obchode s potravinami, gastronómii a hotelierstve predpečeý mrazeý chlieb, pečivo, pizzu a ié produkty. Sortiment je doplnený o produkty bez gluténu a laktózy.
Od obchodu s potravinami za rohom až po rozsiahly medzinárodný reťazec supermarketov sa rozprestiera áber súčasných partnerov Haubis. Výrobky Haubis nie sú vždy len pečené, ale sú k dispozícii v rôznych "úrovniach predpečenia" - ten správny pre každého zákazníka.

  • Mrazené výrobky : tieto musia byť pred spotrebou rozmrazené, to jedá sa predovšetkým o cukrárske výrobky Haubis.
  • Semi-pečené výrobky: Vybraé chleby a pečivo sú pečené na 2/3 u Haubis a potom zmrazené, aby sa zachovala aróma. Po skladovaní a dodávke pri teplote -18 ° C sa produkty v peci dopekaú iba cca. 10 minút.
  • predvareé produkty: zmrazené predvareé produkty sú "živé" cesto, ktoré je predvarené v Haubis, ale potom ihneď zmrazené. Produkty sa peú na mieste od A do Z. Cesto môže byť tiež upravené alebo zdokonalené ďalším obložením alebo postrekom.

sortiment:

  • Chlieb a bagety: organický chlieb, klasický chlieb, špeciálny chlieb (napríklad tvar srdca atď.), Bagety
  • pečivo: pečivo, kukuričné ​​pečivo, špeciálne pečivo (makové pečivo, Vinschgerl, palacinky atď.)
  • cukrovinky: brioche, šišky, koláče, atď.
  • pizza a snacky: rôzne pizze, pizza bagety, snacky atď.

Máte otázky?    

Alexander Leontiev
ecoplus International Slowakei
Fráňa Krála 35
SK-811 06 Bratislava