Vyhladávanie

Edeldestillerie Farthofer

Vášeň v piatej generácii
Výnimočný liehovar Farthofer ponúka vrámci Európy najširší výber BIO ovocných páleniek a BIO likérov. Vodka tejto rodinnej firmy je najlepšiou na svete (na Medzinárodnej súťaži Wine & Spirit získala táto vodka zlato).

Už po päť generácií vyrába spoločnosť Farthofer z Mostviertel vysoko kvalitné destiláty z BIO ovocia. Okrem regionálnych produktov ako hruškovica a jablkovica sa firma Farthofer špecializuje aj na exkluzívne špeciality, ako slivovica z divokých sliviek, marhuľovica, višnovica, ale tiež džin.

Citlivé spracovanie a know-how
Používajú sa len tie najlepšie suroviny (zrelé plody, byliny, orechy, atď) z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. S veľkou citlivosťou a využitím najnovších technológií sa potom starostlivo destiluje. Josef Farthofer: "Našim cieľom je získať čo najviac odrodovej arómy čo je zároveň podmienkou pre kvalitný výrobok."

Najlepšia vodka na svete je z Mostviertel
O-vodka zo „O-série“ sa stala víťazom na medzinárodne uznávanej súťaži IWSC (International Wine & Spirit Competition) v Londýne, získala zlato a stala sa tak najlepšou vodkou na svete. V tejto renomovganej súťaži súperila O-vodka s 2.400 podaniami z 90 krajín sveta.

produkty

Máte otázky?    

Alexander Leontiev
ecoplus International Slowakei
Fráňa Krála 35
SK-811 06 Bratislava