Vyhladávanie

EBE Mobility & Green Energy GmbH

Vývoj a výroba štruktúry pre nabíjacie elektrostanice ich riadenie a sledovanie

Vývoj a výroba štruktúry pre nabíjacie elektrostanice ich riadenie a monitorovanie.

Firma EBE Mobility & Green Energy patrí v odbore elektromobility a Smart energy vďaka svojim inovatívnym a na budúcnosť orientovaným EBE UniCharge výrobkom, riešením, aplikáciám a službám k lídrom na európskom trhu.

Produkty & riešenia

Vývoj HW a SW produktov a riešení pre riadenie a monitorovanie nabíjacích elektro staníc, nabíjacie infraštruktúry a energetický manažment. EBE Mobility & Green Energy vyvíja a vyrába kompaktné moduly, kontroly nabíjanie i EVSE - Electric Vehicle Supply Equipment riadenie poslednej generácie, ktoré predáva výrobcom a prevádzkovateľom nabíjacích staníc.

V oblasti riadenia nabíjacích staníc vyvíja a vyrába firma EBE Mobility & Green Energy moderné systémy Backend, nabíjacie a obslužné systémy a účtovacie systémy pre riadenie a monitorovanie, vyhodnocovanie a diaľkovú údržbu nabíjacích staníc a k tomu príslušnej infraštruktúry.

V oblasti energetického manažmentu sa firma venuje predovšetkým skladovaniu, vyhodnocovaniu, analyzovaniu, riadeniu a vizualizácií energie. Pomocou produktu EBE UniCharge LLEM - pre lokálne riadenie nabíjacej štruktúry v kanceláriách alebo bytoch ponúka EBE Mobility vhodné riešenie pre integráciu nabíjacích staníc do energetickej siete doma aj v zamestnaní. Rozhranie k fotovoltarickým zariadeniam a optimalizácia PV nabíjaní doplňuje portfólio firmy.

Máte otázky?    

Alexander Leontiev
ecoplus International Slowakei
Fráňa Krála 35
SK-811 06 Bratislava