Vyhladávanie

WITTMANN BATTENFELD GmbH

Silné produkty od WITTMANN BATTENFELD
Vstrekolisy, stroje a technológie určené pre priemysel spracujúci plasty od firmy Battenfeld sa vyznačujú precíznosťou, felxiblným využitím a úspornosťou.

WITTMANN BATTENFELD patrí do skupiny Wittmann a je jeden s vedúcich výrobcov vstrekolisov, strojov a zaraidení pre priemysel spracujúci plasty. Táto spoločnosť zo sídlom v Kottingbrunne má vlastné obchodné  i servisné spoločnosti ako aj zastúpenia v cca. 60 krajinách a ponúka svojim zákazníkom optimálnu podporu. Ecoplus International podporuje túto firmu pri hladaní nových obchdoných kontaktov.

produkty

V širokom produktovom spektre spoločnosti momentálne dominuje „PowerSerie„ – zahŕňa overené hydraulické lisy skupiny HM, stroje rady TM ako aj vertikálne obľé stoly a posuvné stolové stroje. „PowerSerie“ znamená kompletne nové produktové portfólio s EcoPower pre plneeletkrické stroje, MicroPower pre Mikrovstrekovacie lisy a MacroPower pre veľké lisy. Najvyššia precíznosť, felxibilita, široké možnosti využitia ako aj úsporná prevádzka, to všetko je „PowerSerie“.

 

 

Máte otázky?    

Alexander Leontiev
ecoplus International Slowakei
Fráňa Krála 35
SK-811 06 Bratislava