Vyhladávanie

tsar®

tsar® - cvičenia k optimálnemu vyrovnaniu tela , posilneniu vnútorných svalov a základ udržatelných tréningov

Krče navzdory tréningu? Blok pri ohýbaní? Problémy so správnym držaním tela?

To je čas na tsar® metodu (anglicky The Secret of Active Regeneration). Táto metóda vracia telu symetriu a rovnováhu vďaka špeciálnym cvičeniam, optimalizuje svalové napetie a podporuje správne držanie tela. Správnym držaním tela a uvolnením svalového napetia je možné zvýšiť výkonnosť až o 80%. Bez nutnosti výkonnostného tréningu pôsobi tsar® na hlboké svalstvo, pojivové tkanivá a zvyšuje pohyblivosť.

tsar® je ideálny ako príprava pred silovým alebo vytrvalostným tréningom. Ak sa pred tréningom nevykonáva zrovnanie celého tela, môže prísť v dôsledku posilňovania nesprávnych svalových prameňov k zosilneniu zlého držania tela.

Jak tsar® funguje?

tsar® využívá fyziku. Ak je svalové napetie na prednej i zadnej strane vyrovnané, reagujú svaly harmonicky so striedavou účinnosťou - podobne ako kyvadlo u hodin. Kŕčovité stiahnutie prsných svalov ťahá ramená dopredu a vyhodí telo z rovnováhy – kyvadlo sa vychyluje do jednej strany. Špeciálne hmaty a cvičenia uvolňujú nežiadúce krče v priebehu niekoľkých minút a pomôžu správnému tréningu.

Cvičenie tsar® je možné vykonávať doma pomocou videonávodu alebo spoločne s vyškoleným trenérom. Naši vyškolený tsar® treneri majú  aj špeciálne diplomy.

Máte otázky?    

Alexander Leontiev
ecoplus International Slowakei
Fráňa Krála 35
SK-811 06 Bratislava