Vyhladávanie

softLED Dimming by SOFT-LED System GMBH

LED osevtlenie pre tiché a stupňovité stmievanie v divadlách a operných sálach

Žiarovka ktorá nemá žhavenie, nepotrebuje skoro žiadny prúd a naviac výbrone svieti? O takejto žiarovke sníva každý divadelný či operný osvetlovač.
Firma soft-LED System, ktorá sa špecializuje  na LED-osvetlenie divadiel a koncertných sál takéto sny realizuje.
Firma vyvynula inovatívny systém LED-osvetlenia, ktoré sa skladá zo špeciálnych filamentových LED-pásov spoločne s novými stmievačmi a perfektne premyselného DMX-rozhrania.
Systém pracuje s jednosmerným prúdom a umožnuje nechať svetlá postupne a bez výkyvov úplne zhasnúť. Nehlučné stmievanie v hladisku je dôležité predovšetkým pre koncertné a divadelné sály. Vďaka významnej úsproe prúdu, ktorá dosahuje až 90% sa náklady na výmenu osvetlenia za LED-systém amortizujú už za 1-2 roky.

Výhody:

  • mimoriadne verné farby – farebná vernosť je  >90 a splňuje tak tie najvyššie štandardy
  • žiadne zásahy do historických budóv, nie su potrebné žiadne prestavby, existujúcu kabeláž nie je treba meniť. Vymenia sa iba staré osvetlovacie telesá za LED-svietidlá
  • vhodné na 100% pre HD-kamery, 100% bez kolísania, žiadne interferencie pri sníamní z blízka a rýchlom švenku kamery
  • bezúdržbové, žiadna namáhavá výmena spálených žiaroviek. Životnosť 50.000 hodín je 50x vyššia ako u bězných žiaroviek

Táto dolnorakúska firma predáva svoje prdoukty úspešne aj v zahraničí. Vybavila osvetlením známe rakúske koncertné sály a divadlá vo Viedni, Graze, Salzburgu ako aj v  Berlíne, Drážďanoch, Moskve, Baku a Dohe.

Okrem systému softLED stmievania pre divadlá a opery ponúka firma tiež špeciálne osvetlovacie koncepty pre veľké plochy a štadióny (SMART ARENA)

Máte otázky?    

Alexander Leontiev
ecoplus International Slowakei
Fráňa Krála 35
SK-811 06 Bratislava