Vyhladávanie

PepUpLife GmbH

Jednoducho si vypestujte si klíčky sami – pomocou sáčku s bio semiačkami a bio klíčiacej nádobky od PepUpLife. Naplnné semiačkami mungo fazule, lucerny, senovky a reďkovky v dvoch rôznych zmesiach a v bio kvalite.

Klíčky na pestovanie so zmesou bio semiačok PepUpLife alebo s bio semiačkami v klíčiacej nádobe. Naplnné semiačkami mungo fazule, lucerny, senovky a reďkovky v dvoch rôznych zmesiach a v bio kvalite.

Vypestujte si klíčky sami – pomocou sáčku s bio semiačkami a bio klíčiacej nádobky od PepUpLife

Klíčky sú živá potravina, bohatá na vitamíny, minerálne látky, stopové prvky a sekundárne rastlinné látky, ktoré pomocou vysokého obsahu vlákniny posilujú vaše zdravie. Behom 3 – 5 dní  dozrejú klíčky do plnohodnotnej  zeleniny. V každom ročnom období, bez dlhej dopravy, bez chémie a bez akejkoľvek techniky. Každý si klíčky môže vypestovať doma bez námahy a bez veľkého nároku na miesto.

Firma PepUpLife ponúka všetko, čo k pestovániu klíčkov potrebujete. Cieľm je prírodný, zdravý a veľmi kvalitný produkt. U PepUpLife môžete využívať dva koncepty:

BIO-SÁČOK SO SEMIAČKAMI

Tu máte k dispozíci dve varianty, dve rôzne zmesi semiačok: mungo fazule, lucernu, senovku a reďkovku

Princíp je jednoduchý:

Potrebujete len nádobku s vodou a sáčok so semiačakmi - v sáčku so semiačkami PepUpLife je všetko kompletne  pripravené - stačí len vložiť do vody ako sáčok s čajom a funguje to!

BIO-POHÁRIK SO SEMIAČKAMI K NAKLÍČENIU

S týmto výrobkom si pestujete klíčky sami, neni potrebná žiadna dalšia nádobka. Pohárik je naplnený zmesou semiačok, stačí len doplniť vodu a funguje to!

Máte otázky?    

Alexander Leontiev
ecoplus International Slowakei
Fráňa Krála 35
SK-811 06 Bratislava