Vyhladávanie

MIRAPLAST GmbH

Profil spoločnosti: Už od začiatku svojeho pôsobenia je Miraplast spoľahlivým partnerom pre technologické riešenia. Jednoduchá štruktúra rodinného podniku poskytuje vysokú flexibilitu a rýchlu realizáciu zákazníkych priani. Miraplast podporuje zákazníkov počnúc u produktovej predstavy, niekedy dokonca už od jednoduchého náčrtu. Spoločne vyvíjame riešenia - od výroby foriem až po seriovú výrobu dielov.

V priebehu rokov sme získali zákazníkov v mnohých odvetviach.
Na začiatku boli jednoduché výlisky (komponenty) pre osvetľenie. V priebehu času sa vyskytla spolupráca s dizajnérmi a následne výroba vysoko kvalitných POS systémov. Úzka a dlhoročná spolupráce z nás robí aj dôležitého partnera pri výrobe kotviacich produktov.
Napokon, naše zvýšené úsilie a angažmá pri vývoji foriem nás priviedlo k zákazníkom v automobilovom priemysle, pre ktorých vyábame nástroje a komponenty pre svetlá,  kabeláže atď…

produkty

Naše základné kompetencie je výroba foriem pre vstrekolisy do maximálnej veľkosti 800 x 800 mm. Máme k dispozícii všetky štandardné metódy spracovania, ako je napríklad vertikálne a elektrický obrábanie, frézovanie a HSC frézovanie. Okrem vstrekovacích foriem, sme tiež výrobu menších zariadení pre meranie a inštaláciu dielov a komponentov.

Máte otázky?    

Alexander Leontiev
ecoplus International Slowakei
Fráňa Krála 35
SK-811 06 Bratislava