Vyhladávanie

Joma Kunststofftechnik GmbH & Co. KG

Špecialista na tesniace obaly z plastu v mnohých prevedeniach

Špecialista na tesniace obaly z plastu v mnohých prevedeniach

Dokonalosť obalov z plastu

Firma Joma je známa ako odborník na špecializované vysoko kvalitné plastové obaly pre priemyseľ, farmáciu, kozmetiku, potravinárstvo a chémiu.

  • Joma Securibox: univerzálny, pružný a naprosto tesný obal, vyrábaný v 21 veľkostiach, poskytuje bezpečnú ochranu práškom, mastiam, krémom, pilulkám, tabletám a kapsulám. Joma ponúka tiež doplnkové výrobky ako – JOMA dávkovač krému, JOMA sypátko, JOMA dávkovač tabliet a Securibox s vysúšadlom alebo spacerom.

  • Joma mlynčeky na korenie: patria k najlepším na trhu, zaručujú optimálne prispôsobené mlynčeky pre každý materiál a tím maximálne zachovanie vône korenia. Teraz dostupné aj s keramickým mlynčekom.

    Securibox a mlynčeky na korenie sú dostupné aj v bio kvalite pod značkou Joma Nature® (bio plast).

  • DuoFlapperCap: Ideálny doplnok k mlynčeku na korenie. Uzáver so sypátkom s nastaviteľnou veľkosťou otvoru a jednoduchou obsluhou. Spolahlivo ochráni arómu vašeho korenia aj po otvorení.

  • Creme Dispenser: Vákuová pumpička s trojstupňovým nastavením množstva a samouzatvárateľnou čapičkou. Výrobok je ponúkaný v mnohých individuálnych prevedeniach.

    Významnou výhodou výrobkov Joma sú spolahlivé uzávery, odolné proti vonkajším vplyvom. Podľa požiadavkov zákazníka dodáva Joma aj špeciálne výrobky a individualizované prevedenia.

Máte otázky?    

Alexander Leontiev
ecoplus International Slowakei
Fráňa Krála 35
SK-811 06 Bratislava