Vyhladávanie

Gutscher Mühle Traismauer GmbH

súkromný výrobca cereálnych tyčiniek

Gutscher Mühle Traismauer je najväčším európskym výrobcom cereálnych tyčiniek.  

Popritom spoločnosť pôsobí aj ako poskytovateľ kompletných služieb, podporuje svojich zákazníkov počas celého procesu - od vývoja na mieru šitých, zakazníkom špecifikovaných konceptov až po  spracovanie surovín.

 Spoločnosť ponúka širokú škálu kvalitatívnych müsli tyčinky - a to aj v koscher a halal kvalite. Získala certifikáty  IFS(International Featured Standards), BRC (British Retail Consortium).

Vďaka certifikácií IFS(International Featured Standards), BRC (British Retail Consortium) dokáže spoločnosť ponúknuť široký sortiment kvalitných müsli tyčiniek.Sortiment zahŕňa aj produkty spľňajúci pravidlá košer a hala kuchyne.

 

Okrem klasických jednovrstvových  tyčiniek sa spoločnosť Gutscher Mühle Traismauer špecializuje  aj na výrobu viacvrstvových cereálnych tyčiniek. Viacvrstvová tyčinka je plnená ovocnými pastam  podobnými džemu alebo tiež mliečnymi, jogurtovými a kakaovým krémami.

 

Zákaznící majú širokú škálu možností pri voľbe jednotlivých výrobných krokov müsli tyčiniek:

 

 • Vrstvy a výplne
  Dodatočná vrstva alebo náplň umožňujú zákazníkovi spojiť prísady alebo ďalšie príchute do jednej müsli tyčinky. Či tmavá čokoláda alebo jogurtovo -  mliečna chuť - pre každého je tu niečo.
 • Polevy a glazúry
  Tyčinka máčaná alebo polomáčaná v čokoláde alebo tiež ľahko,jemne poliata .... je veľa možností v úprave tyčiniek
 • Zlepšovanie
  Neustále zlepšovania bez výrazného zvýšenia výrobných nákladov, zvyšujú hodnotu müsli tyčiniek a zdôrazňujú ich  kvalitu.
 • Kvalita
  Konvenčné alebo lepšie povedane bio musli tyčinky? Halal a košer?
  Gutscher Mühle Traismauer pomáha pri výbere prísad. Jedna vec je istá: všetky suroviny sú starostlivo vybrané a otestované.

Máte otázky?    

Alexander Leontiev
ecoplus International Slowakei
Fráňa Krála 35
SK-811 06 Bratislava