Vyhladávanie

evasis edibles GmbH

Výrobca produktov z rias

Vývoj, výroba a distribúcia potravín z rias *.

Riasy patria medzi superfood. Sú bohaté na bielkoviny, vitamíny, minerály a obsahujú esenciálne omega-3 mastné kyseliny. Majú detoxikačný účinok. Okrem toho sú alternatívou uhlohydrátov k živočíšnym bielkovinám s nízkym obsahom sacharidov.

evasis edibles ponúka malý sortiment produktov z rias:

  • nealko nápoj HELGA: tento vysoko kvalitný nápoj nielen presvedčí svojou ovocnou, čerstvou chuťou, ale aj nízkou ekologickou stopou. HELGA je bez alergénou, gluténu, bez laktózy a je vegánsky a nízkokarbonový nápoj. Jedna fľaša pokrýva štvrtinu dennej potreby vitamínu B12 a má len 30 kcal. HELGA je preto ideálnou voľbou pre uvedomelých, fyzicky aktívnych ľudí.
  • HELGA nesýtená: jemné potešenie pre zdravie. Tento nápoj je BIO, vegánsky, bezlepkový, nesýtený a bez pridaného cukor. Riasy chlorella a spirulina zabezpečujú, že jedna fľaša pokrýva 25% dennej potreby vitamínu B12. Regionálna šťava z hrušiek dodáva nápouj prijemnú sladkastú a ovocnú chuť.
  • Krekry z rias HELGA: výdatné krekery v organickej kvalite s celozrnnou špaldou, slnečnicovým olejom a ľanovými semienkami vo variantoch : Sea Salt & Spicy Crispy
  • Prášok z rias HELGA: vyrobený zo 100% rias Chlorella

* riasy Chlorella pochádzajú z Nemecka

Máte otázky?    

Alexander Leontiev
ecoplus International Slowakei
Fráňa Krála 35
SK-811 06 Bratislava